Sık Sorulan Sorular

Kesinlikle evet. Çünkü sizden hiçbir surette instagram,youtube vs. şifreleri istenmemektedir. Sadece sitenizin linkini ekliyorsunuz.

Ayrıca Youtube Kanalınızı ve abone bölümünde, abone olacağınız kanalı önceden görüyor, abone olup olmayacağınızı kendiniz karar verebiliyorsunuz.

Diğer ilegal sitelerdeki gibi otomatik beğendirme veya sayfayı göstermeden beğendirme yapısını kesinlikle kullanmıyoruz!

Böylece youtube hesabınıza veya sayfalarınıza doğabilecek tehditleri sıfıra indiriyoruz...

Ayrıca, web sitemizde alkol, kumar, bahis, şiddet, ırkçılık, terör, politika, cinsellik vb. gibi teşvik edici veya benzer içerikler bulunmamaktadır. Kesinlikle yasaktır!


Referansı Aktif Olan Her Üyenizden 100 Kredi ve 0.00 TL Bakiye Hesabınıza Aktarılacaktır Ve Aktif Üyelerinizden %10 Komisyonda Kazanacaksınız.
* Referansınızın Satın Alım İşlemlerinde 100,00'TL Değerinde Bir Alışveriş Yaptığında 10,00 TL'si Hesabınıza Eklenecektir.
* Referansınız 30 Günlük Vip Üyelik Aldığında 3 Günlük Vip Üyelik Hesabınıza Eklenecektir.
* Referansınız 10000 Kredi Satın Aldığında 1000 Kredi Hesabınıza Eklenecektir.
* Referansınız 100,00 TL Değerinde Bir Banner Reklamı Aldığında 10,00 TL Hesabınıza Eklenecektir.
* Referansınız Sitede Yapmış Olduğu Tüm Etkinliklerden Sizde Etkinlik Kazanacaksınız Bu Sayede Günün En Aktif Üyesi Yarışmasında 1. Olabilme Şansı ve Etkinlik Bonuslarından Yararlanabileceksiniz.

* Kazanç Sağlayabilmeniz İçin Referansınızın Aktif Olması Gerekmektedir... * Referansınız En Az 50 Etkinlik Görevini Tamamlamış Olması Yeterlidir...