25/02/2018 - 23:48

Link Kısaltma Servisimiz

Merhabalar SocialTakipci ailesinin değerli üyeleri. SocialTakipci ailesi olarak her geçen gün dahada büyümekte ve gelişmekteyiz. Siz değerli üyelerimizin sistemimizden daha fazla kazanç sağlanabilmesi için Link Kısaltma Servisimizi Aktif hale getirmiş bulunmaktayız. Artık Link Kısaltarak da kredi kazanabileceksiniz ve kazandığınız kredilerinizi ister reklamlarınızın tanıtımın da kullanırsınız isterseniz de paraya çevirip sitemizden nakit kazancı sağlayabilirsiniz.


Link Kısaltma Sistemini Kimler Kullanabilir?


Sitemize Üye Olan Herkes Kullanabilir.


Her URL Adresini Kısaltabilirmiyiz?


Diğer Link Kısaltma Sistemlerindeki Gibi HerURL Adresini Kısaltamazsınız.


Kısaltma Şartları


1. Kısaltılan Url adresinin içeriği adult +18 Olmamalı.


2. Daha Önce Sistemimize başka üyemiz tarafından kayıtlanmamış olması gerekli. Örnek A üyemiz https://www.google.com.tr/ adresini Kısaltmışsa daha önceden siz aynı url olarak kısaltma yapamazsınız.


3. Aynı URL Adresini Birden Fazla Tekrarlatamazsınız.


Sayım Olması İçin Tıklanma Şartları Nelerdir?


Linke Sadece Tıklanması Geçerli Değildir. (Linkinizi OtoSurf Gibi Alanlara Eklemeyin.)


Sayımın Gerçekleşmesi İçin Linke Tıklandığında Açılan Sayfadaki Google Güvenlik Alanını Doğrulanıp Belirlenen Sürenin Bitmesi Gerekmektedir. Ardından Çıkan Reklamı Geç Butonuna Tıklanıp Belirlenen URL Adresine Yönlendirilmesi Gerekmektedir.


Hangi Sayımlardan Kredi Kazanılır?


Sadece Tekil Kullanıcıların Tıklamaları Kredi Kazandırmaktadır..(24 Saat İçerisinde Daha Önceden Kısaltılmış Link İle Sitemizi Ziyaret Etmemiş Olması Gerekmektedir.)


1 Tıklanma Ücreti Ne Kadar?


Tıklama Ücretleri Reklam gösterimine Göre Değişmektedir 1 Tekil Tıklamanın Size Kazancı 10 Kredi (0.01 TL) İle 20 Kredi (0.02 TL) Olarak Değişmektedir. 1000 Gösterimden 10.00 TL İle 20.00 TL Arasında Kazanç Sağlayabilirsiniz...


Link Kıslatmanın Avantajları Nelerdir?


Kısaltmış Olduğunuz Linkinize Her Tekil Tıklamada Kredi Ve Etkinlik Kazanacaksınız.


Link Kısaltma Reklamları Tekil Tıklamaya En Fazla Kredi Veren Sistemdir.


Link Kısaltma İle Kazanılan Etkinlikler Günlük Etkinlik Sınırına Takılmaz.


Aklınıza Takılan Başka Sorular ve Sistem Hakkında Görüşleriniz Varsa Lütfen Yorum Kısımında Bizlerle Paylaşırsanız Beraber Bu Sistemi Daha İyi Geliştirebiliriz... SocialTakipci Yönetimi Olarak Bol Kazançlar Dileriz..Hazırlayan:
İstatistikler:
Yorum 17
Gösterim 7,949

Yorumlar:


1 / 2