06/12/2018 - 19:46

Bayilik Yönetimi

Bayilik Yönetimi


Merhaba Değerli SocialTakipci Üyeleri Bayilik Sistemimiz Açılmıştır. Hiç Bir Kod Derdiniz Olmadan Sadece Alan Adınız Ve Markanızla SocialTakipci Sistemine Sahip Olabilirsiniz.
SocialTakipci Bayilik Sistemimizin Amacı Bu Sistemi Ortak bir Ağda Toplayarak Öncelikle Türkiye'de Ardından Tüm Dünyada Aktif Ve Organik Kullanıcılarla Reklam Etkinliklerini Ve Gelirlerini Genişletmektir.

Bayilik Sistemi İçin Neler Gerekir?


Bayilik Sistemine Sadece Kendi Markanıza Ait Alan Adı ile Bayilik Sistemine Dahil
Olabilirsiniz.

Neden Bayilik Sistemini Tercih Etmeliyim?


* Hiç bir Kod Derdiniz Olmadan Her Gün Güncellenen Bu Sisteme Ve Temalarına Sahip Olabilirsiniz. Kendinize Ait Bir Yönetim Paneli, Link Kısltma Servisi, Makale Yazarlığı, Mini Görevler, Facebook, İnstagram, Youtube, Twitter, Link Kısaltma Gibi Birçok Özelliğe Sahip Olabilirsiniz.

* Ortak Aktif 26.000 Üye Ve Her Geçen Gün Artan Aktif Üyeler İle Hızlı Etkinlikler Elde Edebilirsiniz. Kendi Sitenizden Eklenen Örnek Bir Youtube Kanal Aboneliği Reklamı Tüm Bayilerde Eş Zamanlı Gösterime Çıkarak Daha Hızlı Etkileşimler Sağlayabilirsiniz.

* Bayilik Sisteminde Üyeler Yalnızca Bir Bayiye Kayıt Olabilirler Bu Sayede Aynı Üyelere Ücret Ödeme Sorunu Ortadan Kalkar Ve Sırf Kredi Almak İçin Takibi Bırakıp Tekrar Takip Etme Gibi Sorunununun Önüne Geçilir.

* Bayi Admin Panelinizden İstatistiklerinize Ve Gelir Giderlerinize Sahip Olabilirsiniz. Çeşitli Ödeme Yöntemleri İle Güvenli İşlemler Yapabilirsiniz. (Bayiler Yalnız Kendi Üyelerinden Ödeme Alır Ve Ödeme Yapar.)

* Adsense vb. Gibi Banner Reklam Firmalarının Reklamlarını Kendi Sitenizde Yayınlayarak Kazanç Sağlayabilirisiniz. Ayrıca
Kendi Üyelerinize Kredi, Banner, Vip Ve Toplu Otomatik Takipçi Satışları Yaparak Kazançlar Sağlayabilirsiniz.

* Daha Detaylı Bilgilendime İçin Site İletişim Alanından Adminlerimize Ulaşabilirsiniz.

Ana Sayfaimage

Kullanıcı Sayfasıimage

Bayi Admin Paneliimage
Hazırlayan:
İstatistikler:
Yorum 8
Gösterim 922

Yorumlar:


1 / 1