06/12/2018 - 19:46

Bayilik Sistemi


Profesyonel Sosyal Takipçi Ve Para Kazanma SitesiSitemizin Bayilik Sistemi Satışları Başlamıştır. Detaylı Bilgi İçin İletişim Alanından Site Yönetimine Ulaşabilirsiniz

Sunucu Ve Yazılım Desteği

Sadece Alan Adınız Ve Markanız İle Hiçbir Kod Derdiniz Olmadan Kendi Sitenizi Yönetebilirsiniz. Siteniz SSL(https) Sertifikalı Ve Turhost Sunucularında Barındırılmaktadır, Yazılım Desteğinizi SocialTakipci.Com Sitesi Üstlenmektedir.

Havuz Sistemi

Sisteme Kayıtlı Bayi Sitelerinin Ortak Üyeleri Ve Reklamları Sayesinden Geniş İşlem Hacmine Sahip Olabilirsiniz. Örnek Sizin Sitenizden Eklenen Bir Youtube Kanal Aboneliği Reklamı Tüm Bayi Sitelerinde Aynı Anda Gösterime Çıkar Veya Sitenizden Eklenen Banner Reklamı Tüm Bayilerde Gösterime Çıkar Bu Sayede Daha Çok işlem Hacmine Ulaşmış Olursunuz.

Üyelik Sistemi

Her Bayi Kendi Üyelerinden Sorumludur. A Bayi Sitesine Üye Olan Bir Kullanıcı B Bayi Sitesine Kayıt Olamaz ve Giriş Yapamaz İşlemlerine Kayıtlı Olduğu Site Üzerinden Devam Etmek Zorundadır. Bu Sayede Aynı Üye Farklı Sitelerden Ödeme Talep Edemez, Kredi Kazanmak İçin Takibi Bırakıp Tekrar Takip Etme Gibi Sorunların Önüne Geçilir, Tüm Bayiler Birbirinin Reklamını Yapar.

Yönetim Paneli

Sitenizin İstatistiklerini Ve Site Ayarlarınızı Yapabileceğiniz Gelişmiş Bir Yönetim Paneline Sahip Olacaksınız. Yönetim Panelinizde Yalnız Kendi Sitenizin Verileri Bulunmaktadır Her Bayinin Kendine Özel Yönetim Paneli Vardır.

Ödeme Ağı

Sitenize Kredi Kartları, EFT – HAVALE ve İnternet Ödeme Sistemleri İle Ödemeler Kabul Edebilirsiniz Ve Üyelerinize Dilediğiniz Ödeme Sistemleri İle Ödeme Yapabilirsiniz

Reklam Kodu Yayınlama

Adsense Ve Benzeri Reklam Firmalarının Reklam Kodlarını Kendi Sitenizde Yayınlayabilirsiniz. Reklam Kodlarınız Yalnız Kendi Sitenizde Ve Link Kısaltma Servisinizde Gösterilir Bu Sayede Reklam Firmalarından Kazançlar Elde Edebilirsiniz.

Güvenlik Önlemleri

Sitenizde Sahte Ve Uygunsuz İşlemler Yapmak İsteyenler İçin Çeşitli Ceza ve Güvenlik Önlemleri Mevcuttur Sistemde Sadece 1 Üyeliğe İzin Verilmektedir.

SMM Panel

Sitenizde SMM Panellerinden APİ Sistemi İle Otomatik Takipçi, Abone, Beğeni, İzlenim Gibi Çeşitli İşlerin Satışını Gerçekleştirebilirsiniz.

Link Kısaltma Servisi

Site Adınıza Bağlı Kısaltılmış Linkler İle Site Tanıtımınızı Ve Reklam Gösterimlerinizi Yapabilirsiniz. Ortak Banner Reklamları Bu Alanda da Gösterilmektedir.

Mini Görev Ve İşler

Ortak Yayınlanan Mini Görev Ve İşler Alanında Siz Ve Üyeleriniz Çeşitli İnternet Ortamındaki İşlerinizi Kendi Üyelerinize Ve Diğer Bayi Sitelerindeki Üyelere Yaptırabilirsiniz. Örnek x Uygulamasınız Play Store’dan İndirme, Yorum, Yazma Gibi Çeşitli internet ortamındaki İşlerinizi Yaptırabilirsiniz.

Makale Yazarlığı

Ortak Yayınlanan Makale Yazarlığı Alanında Siz Ve Üyeleriniz Sitelerinize Veya Makale Arayan Sitelere Özgün Makaleler Hazırlatarak Kazançlar Sağlayabilirsiniz Örnek : Beyzbol nedir? Nasıl Oynanır? Gibi Başlıklar Altında Özgün Makaleler Elde Edebilirsiniz.

Sosyal Medya

Ortak Yayınlanan Sosyal Medya Alanlarından Siz Ve Üyeleriniz Kendi Sayfalarınıza Takipçi, Abone, Beğeni, İzlenim, Trafik, Gösterim Gibi İşlerinizi Diğer Üyelere Yaptırarak Kazançlar Sağlayabilirsiniz. Sosyal Medya Alanları: Facebook, Instagram, Twitter, Dailymotion, Youtube

Kısaltılan Linkler

Ortak Yayınlanan Kısaltılmış Link Reklamları Alanlarından Siz Ve Üyeleriniz Link.TL Gibi Link Kısaltma Servislerinden Kısaltılan Linklere Tıklatarak Kazançlar Sağlayabilirsiniz.

Bonus Ve Yarışmalar

Günlük Yarışmalar Sayesinde Üyeleriniz Arasında Rekabet Oluşturarak Sitenizde Aktif Üyeler Elde Edebilir Ve Site İşlerinizi Yaptırabilirsiniz.

Blog Ve S.S.S

Her Bayi Sitesinin Kendine Özel Blog Ve Sık Sorulan Sorular Alanı Mevcuttur Site İçeriğinizi Ve Site Kurallarınızı Belirleyebilirsiniz..

* Daha Detaylı Bilgilendime İçin Site İletişim Alanından Adminlerimize Ulaşabilirsiniz.

Ana Sayfa
imageKullanıcı Sayfası
imageBayi Admin Paneli
imageHazırlayan:
İstatistikler:
Yorum 9
Gösterim 3,735

Yorumlar:


1 / 1