HizmetlerReklamlarİşlem Sayısı
Link Kisaltma Reklamlari385210,250
Otomatik Web Sitesi Hit - Ziyaretci752,466,351
Dailymotion Video izlenimleri1618,134
Instagram Begeni Reklamlari1282,899
Instagram Takipci Reklamlari64159,316
Mikro Gorev Reklamlari956,200
makale1176
Tekil Web Sitesi Hit - Ziyaretci135211,033
Twitter Takipci Reklamlari4413,596
Youtube Video Begeni Reklamlari2198,156
Youtube Video izlenim Reklamlari6691,437,879
Youtube Abonelik Reklamlari59770,489
BannerGösterimTıklanma
17 3,252,993 7,363
Yapılan ÖdemeÖdeme Miktarı
80 TRY1,589.46
1 2 3
bndedr35
(Bu Gün : 10)
john_doe014
(Bu Gün : 10)
BilgeBank
(Bu Gün : 6)
Odul 150 kredi Odul 100 kredi Odul 50 kredi

Yarişma Hergün Saat00:00'da Baslayip 23:59'da Son Bulacaktir. Yarişmayi Kazanan Üyelerin Hediye Kredileri Hesaplarina Otomatik Olarak Eklenecektir.