Profesyonel Sosyal Takipci ve Para Kazanma Sistemi

S.S.S

1) Sistemin Kullanimi Hakkinda Ayrintili Bilgi İcin Tiklayiniz!
Merhaba değerli üyemiz sistemimiz hakkında ayrıntılara geçmeden önce aklınıza takılabilecek bir kaç önemli soruya açıklık getirmek istiyoruz.

Sistem Güvenli mi? Ben Bu Sisteme Ne Kadar Güvenebilirim?

Kesinlikle evet. Sistemimize gönül rahatlığıyla üye olabilir ve sistemimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bu Siteye Giriş Şifrem Dışında Benden Başka Şifre İstenir mi?

- Kesinlikle hayır.

- Çünkü sistem sizden bu siteye giriş şifreniz ve kullanıcı adınız dışında hiçbir surette kesinlikle facebook, twitter, youtube, google vs. şifreleri istenmemekte ve herhangi bir uygulamayı zorla kabul ettirmemektedir.

- Sadece sayfa veya sitenizin linkini ekliyorsunuz ve kredi kazan bölümünden de begeni yaparak, takipci olarak, içerik beğenisi vs. işlemler yaparak kredi kazanıyorsunuz.

- Ayrıca facebook beğeni, twitter takip, web site sörf, youtube video izleme, videolara abone vs... olsun her bir şeyi önceden görüyor ve beğenip beğenmeyeceğinize, takipci olup olmayacağınıza vs kendiniz karar verebiliyorsunuz üstelik hoşunuza gitmeyen sayfa veya siteleri atlayarak diğerlerine geçiş yapabiliyorsunuz.

- Diğer sözüm ona illegal sitelerdeki gibi zorla uygulama kabul ettirme, token alma, otomatik beğendirme veya sayfayı göstermeden beğendirme gibi hile yollarına kesinlikle başvurmamaktayız.

- Her şeyi sosyal ağların kendi kurallarına uygun olarak yapmış oluyorsunuz. Durum böyle yani her şey legal olunca da ne facebook, twitter hesabınıza ne de sayfalarınıza veya sitenize doğabilecek kapanma risklerini uyarı tehditlerini sıfıra indiriyoruz.

Şimdi Sistemimiz Hakkında Ayrıntılara Geçebiliriz.

- Uye olurken belirledigimiz kullanici adi veya e-mail adresi ve sifremizle sisteme giris yapiyoruz.

- Giris yaptiktan sonra karsimiza iki secenek cikmaktadir;

Uye, Begeni, takipci, ziyaretci, izleyici ve abone, kazanmak, ve

Sistemden kredi kazanarak kazanc saglamak yani para kazanmak

- Eger sayfa begendirme, takipci kazanma vs yapmak istiyorsak sol üst tarafta yer alan Sayfa Ekle butonuna tikliyoruz.

- Sonrasında karsiniza cikan sayfada yer alan kutu seklindeki açılır menüden ilgilendiginiz yani eklemek istediginiz kategoriyi secerek sayfa linki, web site linki, video linki vs hasap linkinizi ve diger sosyal sitelerden hangisinde hesabınız var ise onlarla ilgili yani sectigimiz kategoriyle ilgili linklerimizi karsimiza cikan talimatlari izleyerek dikkatli ve dogru bir sekilde sisteme ekliyoruz.

- Yine sol üst tarafta yer alan Sayfayı Yönet butonuna tıklayarak sisteme eklediğiniz sayfa ve siteleri görebilir, bu sayfa ve sitelerin hem gün bazında hem de tüm zamanlar bazında ne kadar begeni, takip ya da tıklama aldığını görebilir ve sisteme eklemiş olduğunuz sayfa ve site bilgilerinizi bu kısımdan düzenleyebilirsiniz.

Buradan sonrasi Hem para kazanmak hem de sayfa begendirmek yani Takipci kazanmak isteyen uyeler icin gecerlidir! Sadece Hazir Kredi Paketi satin alanlar haric!

- Yine sol tarafta yer alan Kredi Kazan menusunden sayfa begen, durum begen, abone ol, twitter takipci ol, web site sorf yap, instagram takipci ol, instagram fotoğraf begen, youtube video izle vs hangisini istiyorsak o butona tıklıyoruz.

- Karsimize cıkan sayfalari, durumları, fotograflari tek tek begeniyoruz ve her begendigimiz sayfadan o sayfa sahibinin sayfası için her begeni karsiliginda sayfasini begenen uyeye hesabindaki mevcut kredisinden kesilmek uzere belirledigi kredi miktari kadar Tiklama Basi Maliyet (TBM) kredi kazaniyoruz.

ÖRNEK: Facebook sayfanızı eklediniz ve sayfanıza TBM(Tıklama Başı Maliyet) olarak 6 kredi belirlediniz. Sayfanızı her beğenen kişi sizin sayfanızdan daha doğrusu sizden 5 kredi kazanacak ve sizin hesabınızdaki mevcut krediden 6 kredi eksilecektir.

- Şimdi aklınıza şöyle bir soru gelebilir;
Ben TBM oranını mesela 6 kredi olarak belirlersem karşıya yani sayfamı begenen kişiye 6 kredi mi gider 5 kredi mi?
Karşıya yani sayfanızı begenen kişiye 5 kredi gider çünkü sistem sizin 6 olarak belirlediğiniz kredinin 1 tanesini kasaya bırakıyor yani sistem bu şekilde işliyor, diyelim TBM yi 5 olarak belirlediniz sistem karşı tarafa 4 kredi veriyor ve yine 1 tanesini kasaya bırakıyor.

- Kazandiginiz kredileri ister sol kısımda yer alan kredileri cevir butonuna tıklayarak nakite yani paraya cevirerek sistemden kazanc elde edebilir isterseniz de kazandiginiz kredilerle sayfa begendirme, takipci kazanma, web sitenize organik gercek ziyaretci yani hit kazanmak icin kullanabilirsiniz.

- Facebook sayfa, fotograf ve durum begenerek, takipçi olarak, web site sörf yaparak, youtube video izleyerek, video begenerek, videolara abone olarak, videolari favorilere ekleyerek kazandigimiz kredi miktari kadar diger uyeler de ayni sekilde kredi kazanmak icin bizim sayfalarimizi begenecekler ve bu sekilde karsilikli sayfa begendirme veya takipci kazanma yapmis olacagiz.

- Kazandigimiz kredi miktari kadar sistem de bizim sayfalarimizi diger uyelere begendiriyor ve boylece tamamen dogal olarak karsilikli birbirimizin sayfalarini begenmis veya birbirimizin profillerine takipci vs olmus oluyoruz.

- Bu sekilde krediniz tukeninceye kadar tamamen dogal yollarla sayfalariniza organik yani gercek üye kazanmis oluyorsunuz.

- ONEMLİ NOT: Degerli uyelerimiz hesabinizdaki mevcut krediniz tukendigi veya belirlediginiz TBM oraninin altina dustugu andan itibaren sayfalarinizin yayini durur ve vitrinde sayfanizi diger uyeler goremezler durum boyle olunca da hicbir sekilde sayfalariniza uye ve begeni gelmez.

- Boyle bir durumla karsilasmamak icin mumkun oldugunca bol bol kredi kazanmaya calisin ya da buna zamanim olmuyo diyorsaniz Hazir Kredi Paketi satin alin.
2) Vip Uyelik ve Avantajları Hakkında
VIP UYELIK NEDIR, AVANTAJLARI NELERDIR?

VIP UYELIK belli bir ucret karsiliginda ve belirli gun sınırları cercevesinde alinan bir cesit avantajlı uyelik turudur.

Avantajlarina Gelecek Olursak

1. Günlük bonus krediler sayesinde normal uyelere oranla kazançlarını 2 ye katlama imkanına sahip olmaları,

..Nasıl mı?

- Level derecelerine göre Normal uyeler gunluk en fazla 50 ila 250 arasında günlük bonus kredi kazanırken VIP UYELER hergün 1000 ila 2000 arasında günlük bonus kredi kazanmaktadırlar.

- Bu da demek oluyor ki vip uyeler, sadece günlük bonuslar sayesinde bile
ayda vip uyeliğe ödediği ucretin haricinde en az 1 dolar fazladan kazanıyor.

..En Kucuk Levele Gore Kısa Bir Hesaplama Yapalım...

- 1 aylık vip aldıgınızı varsayarsak:

En az 1000 kredi gunluk bonusa göre;
30 gün * 1000 kredi = 30.000 kredi yapar.
5 bin kredi de 1 dolara karsılık geldiğine göre;
30.000 bölü 5 bin = 6.00 dolar yapar.
6.00 dolardan da 1 aylık vip uyelige odediğimiz 5 doları çıkarırsak;
6.00 - 5.00 = 1,00 dolar kar edersiniz.
Normal kredilerden kazandığınız para hariç.

- 6 aylık vip aldığınızı varsayarsak:

En az 1000 kredi gunluk bonusa göre;
180 * 1000 = 180.000 bin kredi yapar.
5 bin kredi de 1 dolara karsılık geldiğine göre;
180.000 bölü 5 bin = 36.00 dolar yapar.
36.00 dolardan da 6 aylık vip uyelige odedigimiz 25.00 doları çıkarırsak;
36.00 - 25 = 11.00 dolar kar edersiniz.
Normal kredilerden kazandığınız para hariç.

- 12 aylık vip aldığınızı varsayarsak:

En az 1000 kredi gunluk bonusa göre;
365 * 1000 = 365.000 bin kredi yapar.
5 bin kredi de 1 dolara karsılık geldiğine göre;
365.000 bölü 5 bin = 73.00 dolar yapar.
73.00 dolardan da 12 aylık vip uyelige odedigimiz 45.00 doları çıkarırsak;
73.00 - 45 = 28.00 dolar kar edersiniz.
Yine normal kredilerden kazandığınız para hariç.

Kisaca Ozetlemek Gerekirse en düşük levele göre;

1 aylık vipte kar 1.00 dolar, 6 aylık vipte kar 11.00 dolar, 12 aylık vipte ise kar 28.00 dolar.

Buradan da şunu anliyoruz, 6 aylık(180 gun) ve 12 aylık(365 gun) vip uyelik alımlarında kar oranı daha fazla oluyor.

Yani level dereceniz arttıkça kazancınız da otomatik artıyor.

Tabi sistemden kazandığınız diğer kredileri de nakite çevirdiğinizde bu kazanc 3 , 4 mislini bulabilir. Bu tamamen sizlerin sistemde online olarak gerçekleştireceğiniz etkinliklere bağlıdır.

INDIRIMLI FIYAT KAMPANYASI: 6 aylık (180 gun) ve 1 yıllık(365 gun) Vip Uyelik alımlarında kampanyalı fiyat ayrıcalıklarından yararlanarak daha da avantajlı olabilirsiniz. Yani 6 aylık vip alımında 5 dolar, 12 aylık yani yıllık vip uyelik alımında da 15 dolar daha az ödeyerek daha karlı duruma geçebilirsiniz.

2. Kredi transferi yapabilme ve micro gorev ekleyebilme imkanina sahip olmalari

3. Diger bir önemli avantaji da

Sayfalarını vitrinde ilk sıralara ekleyebilme ve sayfa eklerken cinsiyet ve ulke secme hakkina yani hedef kitle belirleyebilme imkanına sahip olmaları,

- TBM oranini 10 krediye kadar cıkarabilme imkanına sahip olarak ki bu oran normal uyelerde en fazla 5 krediye kadar yukseltilebilmektedir, Sayfalarını vitrinde her zaman ilk sıralara ekleyebilmeleri ve bu sayede de daha fazla begeni, takipci, izleme vs alabilmeleri.

- Sayfamıza atayacağımız normal uyelerin en fazla 5 krediye kadar yukseltebildikleri TBM (Tiklama Basi Maliyet) yani sayfamizi begenenlere her beğeni karşılığı verecegimiz kredi miktarini 10 krediye kadar yuksek tutabilme imkanına sahip olmalaridir.

- Cunku TBM (Tiklama Basi Maliyet)i en yuksek olan sayfalar ilk siralarda ve kırmızı renkli olarak yer alır ve sistem vitrinde sayfalari TBM oranlarina göre en yuksekten dusuge dogru otomatik olarak sıralamaktadir.

Degerli uyeler dikkat ettiyseniz sayfasini begendiginizde en fazla kredi veren yani TBM (Tiklama Basi Maliyet)i yuksek olan sayfalar ilk siralarda ve kırmızı renkte gösteriliyor ve en fazla begeniyi aliyor.

Bu durumun nedeni VIP Uyelerin TBM (Tiklama Basi Maliyet)i diğer ücretsiz üyelerden yuksek tutma imkanına sahip olmalarıdır. Sizler de VIP UYELİK satin alarak boyle bir avantaja sahip olabilirsiniz.

VIP UYELIK Satın Almak Icin Burayı Tiklayiniz!..
3) Kredi Kazanarak Para Kazanma Sistemi Hakkında
Degerli uyelerimiz Sistemimizde,

- Facebook sayfa ve fotograf begenerek,
- Twitter ve Instagram takipci olarak, Web site sorf yaparak,
- Youtube videolarina abone olarak, videolari izleyerek, begenerek,
- Google +1 leyerek, Linkedin Takipci olarak,
- Referans kodunuzla arkadaslarinizi sitemize davet ederek,
- Gunun en aktif 3 uyesi arasina girmek suretiyle her gun hediye krediler kazanarak,
- Gunluk bonuslarla sistemde level derecesine gore normal uyeler 50 - 250 arasi ve VIP UYELER de yine level derecelerine gore hergun 1000 - 2000 arasinda hediye kredi bonus kazanmaktadirlar ve 24 saatte bir hesaplarina yuklemektedirler.
- ve daha bir cok faaliyette bulunarak sitemizden kredi kazanabilir
- Kazandiginiz kredileri paraya cevirerek kazanc saglayabilir
- Ve kazanciniz odeme esigine geldiginde odeme talep edebilir,
- 3 gün (genellikle ilk gün) içerisinde PayPal hesabınıza paranızı çekebilir
- Isterseniz de o parayla HAZIR KREDI PAKETI veya VIP UYELIK satin alabilirsiniz.
4) Ben bu siteden para kazanır mıyım ya da nasıl para kazanırım, ne kadar para kazanırım?
Tabiki para kazanırsınız. Siz bu sistemle zaten normal hayyatta defalarca gerçekleştirdiğiniz ve de bir kuruş ücret talep etmeden yaptığınız faaliyetler karşılığında bizlerden yüzlerce, binlerce hatta yüzbinlerce dolar kazanç sağlayabilir yani para kazanabilirsiniz.

Nasıl mı? İşte cevabı..

Degerli uyelerimiz Sistemimizde,

- Facebook sayfa ve fotograf begenerek,
- Twitter ve Instagram takipci olarak, Web site sorf yaparak,
- Youtube videolarina abone olarak, videolari izleyerek, begenerek,
- Google +1 leyerek, Linkedin Takipci olarak,
- Gunun en aktif 3 uyesi arasina girmek suretiyle gunluk hediye kredi kazanarak,
- Referans kodunuzla arkadaslarinizi sitemize davet ederek,
- ve daha bir cok faaliyette bulunarak sitemizden kredi kazanabilir
- Kazandiginiz kredileri paraya cevirerek kazanc saglayabilir
- Ve kazanciniz odeme esigine geldiginde odeme talep edebilir,

- 3 gün (genellikle ilk gün) içerisinde PayPal hesabınıza paranızı çekebilir,

- Isterseniz de o parayla HAZIR KREDI PAKETI veya VIP UYELIK satin alabilirsiniz.
5) Ben bu sistemle neler yapabilirim?
Tamamen karsilikli begeni yaparak, kredi kazanmaya ve kazandiginiz bu kredileri de,
- Ister sayfa begendirmede, isterseniz de nakite cevirerek para kazanmada kullanabileceginiz ve %100 gercek kullanicilardan olusan bu sisteme sizler de ucretsiz uye olarak,

1. Facebook sayfa ve fotograf begendirme, Twitter ve Instagram takipci, Google Plus uye kasma,
2. Web sitesine organik hit, YouTube videolariniza begeni ve izleyici, Kanallariniza abone kasma
- Gibi daha bircok islemi sistemimizin hedef kitle belirleme ozelligi sayesinde istediginiz kitleye hitap ederek kolaylikla yapabilirsiniz.
** Ustelik bunlari HAZIR KREDI PAKETI ve VIP UYELIK Satin Alarak zahmetsizce de yapabilirsiniz.
5. Sisteme uye olan herkese her gun duzenli olarak,
- Level derecelerine gore Normal Uyelere 40 ile 170 arasi ve Vip Uyelere de 800 ile 1800 arasi bonus kredi hediye edilmektedir. Gunluk Bonus Kredilerinizi 24 saatte bir hesabiniza yukleyebilir,
- Referans linkinizle arkadaslarinizi sitemize davet ederek referans linkiniz uzerinden gelen her bir uye basina komisyon kazanabilirsiniz.

Ve Ayrıca Sistemimizde,

- Facebook sayfa ve fotograf begenerek, Twitter ve Instagram takipci olarak, Web site sorf yaparak,
- Youtube videolarina abone olarak, videolari izleyerek, begenerek, Google +1 leyerek, Linkedin Paylasarak,
- Referans kodunuzla arkadaslarinizi sitemize davet ederek ve daha bir cok faaliyette bulunarak sitemizden kredi kazanabilir,

- Kazandiginiz kredileri paraya cevirerek kazanc saglayabilir ve kazanciniz odeme esigine geldiginde odeme talep edebilir,

- Isterseniz de o parayla HAZIR KREDI PAKETI ve VIP UYELIK satin alabilirsiniz.
6) Sistemde Birden Fazla Hesap Açabilir miyim?
Hayır açamazsınız. Sistemde kişi başına ve IP başına sadece 1 uyelige izin verilmektedir. Illegal yollarla 1 den fazla sahte (fake) uyelik oluşturarak sistemde haksız kazanç elde etmeye çalışan uyeler sistem tarafindan tesbit edilip aninda devre disi birakilmaktadir. Boyle bir durumla karsilasmamak ve bosa kurek cekmemek icin lutfen birden fazla uyelik acmaya calismayiniz.
7) Ödeme Alt Limiti Nedir ve Kaç Gün İçerisinde Ödeme Alabiliyoruz.
Degerli uyelerimiz odeme alt limiti 5 dolar olup, odemeler odeme telibinden sonra en gec 3 gun (genellikle ilk gün) icerisinde gerceklestirilmektedir.
8) Hesabımıza Kendi Yüklediğimiz Parayı Geri Çekebilir miyiz?
Hayır çekemezsiniz. Arkadaslar hesabiniza yuklediginiz bakiyeyle sadece Hazir Kredi ve VIP Uyelik satin alabilirsiniz. Kendi yüklediğiniz bakiye üzerinden ödeme talep edemezsiniz.
9) Referansımızla Gelen Üyelerden Ne Kadar Komisyon Alırım, Ne Kadar Kazanırım?
Arkadaslar Sitemizi Arkadaşlarınıza Tavsiye Ederek:

Size ozel banner kodu ve referans linkini cesitli forum ve sosyal paylasim sitelerinde paylasarak:

25 kredi referans linkiniz uzerinden sitemize kayit olan her uye basina

- $0.01 referans linkiniz uzerinden sitemize uye olan her uye basina

- 1 % referansinizla gelen uyenin satin aldigi her kredi ya da vip uyelik basina kazanabilirsiniz.

Yukarida belirtilen 25 kredi, ve 0,01 $ Paralari refiniz etkinlik yapmadan otomotik olarak hesabınıza eklenmektedir.

Peki Kazandıgımız Komisyonları Nereden Gorebiliriz?

Referansınızla gelen uyelerden kazandığınız yani hesabınıza eklenen komisyonları
sol kısımda yer alan Referans Kazanclarim butonuna tıklayarak inceleyebilirsiniz.
Oradaki Komisyon odemesi basligi altindaki evet yazanlar refinizle gelen uyenin aktif olduğunu hayır ise refinizle gelen üyenin aktif olmadığını göstermektedir.

Önemli Not: Referansinizla sisteme gelipte ayni IP uzerinden gelen uyeler yarismaya dahil edilmeyip ayni PC uzerinden referans linkiyle sahte (spam) uyelik acan uyeler sistem tarafindan tesbit edilip tüm hesaplari durdurulacaktir.

UYARI! Ozel referans ayarlayarak sadece tiklama yaptiran ve bir daha da aktif olmayan referanslardan kazanilan komisyonlar uyenin hesap bakiyesinden dusulecektir.
10) Sisteme Yetişkin İçerik veya Yönlendirme Linkleri Ekleyebilir miyiz?
Hayır ekleyemezsiniz. Sistemimizde yetişkin içerik +18 Adult Warez İçerik barındıran sayfa veya site eklenmesine kesinlikle izin verilmemektedir.

- URL kısaltma ve yönlendirme yapan siteler (adfly,adcrunch,adfoc,bitly vs...)
eklenmesine kati suretle izin verilmeyip eklenen içeriklerde sistem tarafından otomatik olarak anında silinmektedir.
- Ayrıca yönlendirme veya kısaltılmış linkler içeren sayfalara kesinlikle izin verilmemektedir ve aksini yapmaya kalkan uyeler önce uyarılıp aynı durumun tekrarı halinde sistemden süresiz uzaklaştırılmaktadır.
11) Kredi Nedir, Ne Ise Yarar, Kredim Biterse veya Kredi Kazanmazsam Ne Olur?
Kredi Nedir?
Kredi, sayfalarınızı beğendirmek için diğer üyelere her beğeni karşılığında ödediğiniz bir puan türüdür.

Kredi Ne İşe Yarar?

Sayfanızı diğer üyelere beğendirmek için krediye ihtiyacınız vardır. Diğer üyeler kendi sayfalarını beğendirmek veya para kazanmak için sizin sayfanızı beğenirler ve bunun karşılığında sizden sayfanıza atadığınız her beğeni karşılığında karşıya vermek üzere sizin belirlediğiniz miktar kadar kredi kazanırlar.

Kredim Biterse veya Kredi Kazanmazsam Ne Olur?

- Hesabınızda krediniz mevcut olduğu sürece sistem sayfanızı vitrinde yayında tutar ve diğer üyelerin beğenisine sunar,
- Hesabınızdaki mevcut krediniz tükendiği andan itibaren sistem sayfa veya sayfalarınızın yayınını askıya alır ve hesabınızda tekrar kredi mevcut oluncaya kadar sayfanızı diğer üyelere göstermez.

ONEMLİ NOT: Arkadaslar krediniz tukendigi andan itibaren sayfalariniz diger uyelere gorunmeyecek ve hicbir sekilde sayfalariniza uye ve begeni gelmeyecektir.

- Boyle bir durumla karsilasmamak icin mumkun oldugunca bol bol kredi kazanmaya calisin ya da fazla zamanim olmuyo diyorsaniz hazir kredi paketi satin alin.
12) TBM (Tiklama Basi Maliyet) Nedir, Ben Bu TBM yi Nasil Yukseltirim?
TBM yani tıklama başı maliyet, sayfanıza gelen her beğeni başına diğer üyelere verilmek üzere sizin hesabınızdan kesilen kredi miktarıdır.

Peki Ben Bu TBM yi Nasil Yukseltirim?

Tıklama Başı Maliyeti TBM oranını ücretsiz yani normal üyeler 11 krediye kadar yükseltebilirlerken VIP UYELER bu oranı 21 krediye kadar yükseltebilme hakkına sahiptirler.
13) Sayfalarima Begeni Gelmiyor Bu Durumda Ne Yapmaliyim?
Sayfanıza beğeni gelmemesinin iki sebebi olabilir. Birinci ve en önemli sebebi hesabınızda kredinizin tükenmiş olmasıdır. Diğer bir sebebi de sayfanız sistemde ekli değildir ya da yanlış eklenmiştir.

Sayfanızı diğer üyelere beğendirmek için krediye ihtiyacınız vardır. Diğer üyeler kendi sayfalarını beğendirmek veya para kazanmak için sizin sayfanızı beğenirler ve bunun karşılığında sizden sayfanıza atadığınız her beğeni karşılığında karşıya vermek üzere sizin belirlediğiniz miktar kadar kredi kazanırlar.

Kredim Biterse veya Kredi Kazanmazsam Ne Olur?

- Hesabınızda krediniz mevcut olduğu sürece sistem sayfanızı vitrinde yayında tutar ve diğer üyelerin beğenisine sunar,
- Hesabınızdaki mevcut krediniz tükendiği andan itibaren sistem sayfa veya sayfalarınızın yayınını askıya alır ve hesabınızda tekrar kredi mevcut oluncaya kadar sayfanızı diğer üyelere göstermez.

ÖNEMLİ NOT: Arkadaslar krediniz tukendigi andan itibaren sayfalariniz diger uyelere gorunmeyecek ve hicbir sekilde sayfalariniza uye ve begeni gelmeyecektir.

- Boyle bir durumla karsilasmamak icin mumkun oldugunca bol bol kredi kazanmaya calisin ya da fazla zamanim olmuyo diyorsaniz Hazir Kredi Paketisatin alin.
14) Banner Reklam Nedir, Nası Banner Eklerim, Kimler Banner Reklam Ekleyebilir?
Banner reklam sitenin alt footer kısmında yer alan ve diğer üyelere gösterilen 728*90 ve 468*60 boyutlarındaki afiş reklam türleridir.

İsteyen herkes yani hem normal üyeler hem de VIP UYELER sisteme (+18, küfür, hakaret, pornografik içerik vs bulundurmamak şartıyla) istedikleri kadar Banner Reklam ekleyebilirler.

Sisteme Nasil Banner Reklam Eklerim?

Sisteme giriş yaptıktan sonra sol üst kısımda yer alan menülerden Banner ekle butonuna tıklayarak belirtilen boyutlarda ve belirlenen fiyatlarla sisteme Banner reklam ekleyebilir ve yine aynı şekilde sistemin sol üst kısmında yer alan Banner yönet kısmından da Bannerlerinizi düzenleyebilir, gün bazında ve ya tüm zamanlar bazında Bannerlerinize gelen tıklama değişimlerini inceleyebilirsiniz.

Banner Reklamlar ve Kullanım Şekli :

- Reklamını yapmak Istediğiniz Herhangi Bir Sitenin veya Sayfanın Reklamını Yapmak İçin Sitemizin Alt Kısmında Yer Alan 728*90 ve 468*60 Boyutlarındaki Banner Reklamlar Bölümünü Kullanabilirsiniz.

- Eklediğiniz Banner Reklamlarınız Sitenin Alt Bölümünde Değişmeli Olarak Her Gecen Gun Daha da Buyuyen Kullanıcı Kitlemizle Daha Çok Kişiye Gösterilmektedir.

- Eklenen Banner Reklamlar Otomatik Olarak Sizin Belirlediğiniz Gün Sayısı Kadar Yayında Kalır ve Belirlenen Gun Doldugunda Yayından Kalkar.

Banner Reklam Eklemek Icin Burayı Tıklayınız!
15) Sisteme Nasil Banner Reklam Eklerim?
Sisteme Nasil Banner Reklam Eklerim?

Sisteme giriş yaptıktan sonra sol üst kısımda yer alan menülerden Banner ekle butonuna tıklayarak belirtilen boyutlarda ve belirlenen fiyatlarla sisteme Banner reklam ekleyebilir ve yine aynı şekilde sistemin sol üst kısmında yer alan Banner yönet kısmından da Bannerlerinizi düzenleyebilir, gün bazında ve ya tüm zamanlar bazında Bannerlerinize gelen tıklama değişimlerini inceleyebilirsiniz.
16) Ben bu sisteme yönlendirme veya kısaltılmış linkler ekleyebilir miyim?
Hayır değerli üyemiz sistemimizde yetişkin içerik barındıran, yönlendirme veya kısaltılmış linkler içeren sayfalara kesinlikle izin verilmemektedir ve aksini yapmaya kalkan uyeler önce uyarılıp aynı durumun tekrarı halinde sistemden süresiz uzaklaştırılmaktadır.
17) Kredi Kazanmaya Zamanım Yok Sistemde Hazır Kredi Paketi Satın Alabilir miyim?
Değerli üyemiz hesabınızda krediniz mevcut olduğu sürece sistem sayfanızı vitrinde yayında tutar ve diğer üyelerin beğenisine sunar,
- Hesabınızdaki mevcut krediniz tükendiği andan itibaren sistem sayfa veya sayfalarınızın yayınını askıya alır ve hesabınızda tekrar kredi mevcut oluncaya kadar sayfanızı diğer üyelere göstermez.

Bu yüzden siz değerli üyelerimize kolaylık sağlamak amacıyla sistemde uygun fiyatlara çeşitli miktarlarda Hazır Kredi Paketleri oluşturduk.

Buraya tıklayarak uygun fiyatlarla size uygun Hazır Kredi Paketi satın alabilirsiniz.
18) Gunluk Bonus Nedir? Gunluk Bonusu Hesabıma Nasıl Yuklerim?
Gunluk Bonus Nedir?

Gunluk bonus sistemin siz degerli uyelerine her gun 24 saatte bir extradan vermiş olduğu belirli miktarlarda hediye kredilerdir. Sistemden her gun

Normal uyeler her gun level durumlarına göre 40 ila 174 kredi arasında bonus kredi kazanırken VIP UYELER ise her gün 800 ila 1800 arasında günlük bonus kredi kazanmaktadırlar.

Peki Ben Bu Gunluk Bonusu Hesabıma Nasıl Yuklerim?

Degerli uyelerimiz gunluk bonuslar ertesi gune devretmeyeceği ve de otomatik eklenmeyecegi için gunluk bonuslarınızı 24 saatte bir hesabınıza her gün manuel olarak kendiniz yuklemeniz gerekmektedir. Nasıl mı? Sitenin en üstünde bulunan Gunluk Bonusu Yukle butonuna tıklayarak açılan sayfadaki gerekli talimatları uygulayarak kısa süre içerisinde gunluk bonus kredilerinizi hesabınıza yukleyebilirsiniz.
19) Gunluk Etkinlik Ne Demektir? Gunluk Etkinlik Sayısı Hangi Faaliyetlerden Olusur?
Sistemde gerçekleştirdiğiniz herbir Facebook sayfa begeni yapma yine Facebook, Twitter, takipci olma, web site sörf yapma, YouTube video izleme, abone olma, baglanti paylaşma, siteye arkadas davet etme vs bunların hepsi etkinlik denir ve gunluk etkinlik sayısını da sistemde gerceklestirdiginiz bu faaliyetler olusturmaktadir.

[b]- Gun icerisinde en cok etkinlik yapan 3 uye arasına girerek 300 200 ve 100 kredi hediye kazanabilrsiniz.
20) Ben Kredi Kazaniyorum Fakat Kazandigim Krediler Kendiliginden Azalıyor Sebebi Nedir?
Degerli uyelerimiz hesabinizdaki mevcut kredinizin durduk yere kendiliginden azalma gibi bir durumu soz konusu dahi olamaz. Hesabınızda bulunan krediler ancak siz hesabiniza sayfa, video, web sitesi vs eklerseniz onlara gelen herbir begeni, izleme, sorf vb durunlarda hesabınızdan otomatik duser, diger turlu kendiliginden kredinizin eksilmesi mumkun olamaz.

Peki Sisteme Ekledigim Sayfalari Nereden Gorebilir Ya da Duzenleyebilirim?

Siteye giris yaptıktan sonra sol ust kısımda yer alan sayfa ekle ve sayfa duzenle butonlarını goreceksiniz onlardan sayfa duzenle butonuna tiklayin ve acilan sayfada tum sayfa kategorilerinin yer aldigi bir kutucuk goreceksiniz o kutucukda yer alan tum kategorileri tiklayin ve hepsini kontrol edin mutlaka bir tanesine sayfa vs eklemissinizdir. Sonrasinda eklemis oldugunuz sayfayi istediginiz gibi silkebilir veya duzenleyebilirsiniz.
21) Odeme Kanitini Sisteme Nasil Eklerim?
ÖDEME DEKONTU EKLEME TARİFİ

Degerli üyemiz mail adresinize sistemden tarafiniza yapilan odeme ile ilgili dekont gelecektir veya paypal hesabınıza girdiğinizde socialtakipci.com tarafından gelen ödeme ayrıntılarına tıklayın ve açılan dekontu görüntüleyerek resmini çekin mail adresinizin üzerini karalayın ve cektiğiniz resmi sitenin kanıt ekle yazan kısmından yukleyin.

PayPal tarafından mail adresinize odeme aldiginiza dair gonderilen makbuz veya dekontu sisteme ekleyebilmek icin

- Sisteme giris yaptiktan sonra sol menudeki para cek butonuna tiklayin ve acilan sayfada alta dogru son 10 islem yazan bir bolum goreceksiniz.

- O bolumde aldiginiz odemelerin karsisinda eklendi yaziyorsa daha onceden kaniti sisteme yuklemissiniz demektir ama kanit yukleyin yazıyorsa hemen kanit yukleyin yazisina tiklayin ve dosya sece tiklayarak bilgisayarinizdan ekleyeceginiz odeme dekontunu secerek gonder butonuna tiklayın.

- Sonra kanıt yuklendi editör onayı beklemektedir şeklinde bir uyarı göreceksiniz.

Kanıt yükleme işleminiz tamamlanmıştır editör onayından hemen sonra ödeme kanıtları bölümünde eklediğiniz dekontu görebilirsiniz.
22) Kesinlikle Taviz Vermedigimiz Kurallar ve Sartlar
- Sistemimizde bulunan diğer uyelerimizin ahlaki ve kişilik haklarını korumak adına T.C hukuk kurallarına aykırı gelen, gayri ahlaki, yasa dışı, +18, küfür, hakaret, pornografik, yetişkin içerik, ahlak dışı olan hiç bir bağlantı, banner, sayfa, web sitesi vb eklenmesine,

- Iframeyle, botlarla begeni, takipci, hit vs kazanılmasına,

- URL kısaltma ve yönlendirme yapan siteler (adfly,adcrunch,adfoc,bitly vs...)
eklenmesine kati suretle izin verilmeyip eklenen içeriklerde sistem tarafından otomatik olarak anında silinmektedir.

- Ayrıca Sistemde 1'den fazla uyelik oluşturan kullanıcıların IP'leri sistem tarafından tesbit edilip banlanır ve bir daha siteye giriş yapmasına izin verilmez.

- Yine aynı şekilde sisteme çeşitli şekilde sahte (spam) programlarla Üye toplayanlar sistemden sınırsız uzaklaştırılır.


Böyle bir durumla karşılaşmamak için lütfen olabildiğince kurallara uymaya özen gösterelim.
23) Sisteme Referansımla Uye Getirdim Fakat Komisyon Alamadım Sebebi Ne Olabilir?
Degerli uyelerimiz referansinizla gelen uyelerden hediye olarak belirlenen komisyon, kredi ve paralari alamama gibi bir durum kesinlikle soz konusu degildir.

Arkadaslar Sitemizi Arkadaşlarınıza Tavsiye Ederek:

Size ozel banner kodu ve referans linkini cesitli forum ve sosyal paylasim sitelerinde paylasarak:

- 100 kredi linkiniz uzerinden kayit olan her uye basina

- $0.01 sisteme uye olan her kullanici basina

- 1% referansinizla gelen uyenin satin aldigi her kredi ya da vip uyelik basina kazanabilirsiniz.

Referansanızla kayıt olan üyede aldığınız komisyon otomotik olarak hesabınıza hemen eklenmektedir.

Peki Kazandıgımız Komisyonları Nereden Gorebiliriz?

Referansınızla gelen uyelerden kazandığınız yani hesabınıza eklenen komisyonları sol kısımda yer alan Referans Kazanclarim butonuna tıklayarak inceleyebilirsiniz.
Oradaki Komisyon odemesi basligi altindaki evet yazanlar refinizle gelen uyenin sistemde hala aktif olduğunu hayır yazanlar ise referansınızla getirdiginiz uyenin uyenin veya uyelerin sistemde aktif olmadığını göstermektedir.
Ayrica Alinan Komisyonlar basligina tiklayarak sadece kazandıgınız yani hesabiniza eklenen komisyon miktarlarini görebilirsiniz.

Önemli Not: Referansinizla sisteme gelipte etkinlik yapmayan ve ayni IP uzerinden gelen uyeler yarismaya dahil edilmeyip ayni PC uzerinden referans linkiyle sahte (spam) uyelik acan uyeler sistem tarafindan tesbit edilip tüm hesaplari durdurulacaktir.
24) Referansımızla Getirdiğimiz Uyelerden Komisyon Alabilmemiz Icin 500 Etkinlik Yapması Şart mı?
Evet degerli üyelerimiz referans linkiniz üzerinden sitemize getirdiginiz üyelerden belirtilen komisyon, kredi ve paraları kazanabilmeniz icin etkinlik yapması şart değildir.referansınızla getirdiğiniz uyelerin sisteme kayıt olduktan sonra hediye ve komisyonlar hesabınıza otomatik eklenecektir.UYARI! Ozel referans ayarlayarak sadece komisyon almak için üyelik yaptiran ve bir daha da aktif olmayan referanslardan kazanilan komisyonlar uyenin hesap bakiyesinden dusulecektir.
25) Sistem Güvenli mi? Ben Bu Sisteme Ne Kadar Guvenebilirim?
Sistem Güvenli mi?

Kesinlikle evet.

Bu Siteye Giriş Şifrem Dışında Benden Başka Şifre İstenir mi?

- Kesinlikle hayır.
- Çünkü sistem sizden bu siteye giriş şifreniz ve kullanıcı adınız dışında hiçbir surette kesinlikle facebook, twitter, youtube, google vs. şifreleri istenmemekte ve herhangi bir uygulamayı zorla kabul ettirmemektedir.

- Sadece sayfa veya sitenizin linkini ekliyorsunuz ve kredi kazan bölümünden de begeni yaparak, takipci olarak vs kredi kazanıyorsunuz hepsi bu.

- Ayrıca facebook beğeni, twitter takip, web site sörf, youtube video izleme, videolara abone vs olsun her bir şeyi önceden görüyor ve beğenip beğenmeyeceğinize, takipci olup olmayacağınıza vs kendiniz karar verebiliyorsunuz üstelik hoşunuza gitmeyen sayfa veya siteleri atlayarak diğerlerine geçiş yapabiliyorsunuz.

- Diğer sözüm ona illegal sitelerdeki gibi token alma, otomatik beğendirme veya sayfayı göstermeden beğendirme gibi hile yollarına kesinlikle başvurmuyoruz.

- Her şeyi sosyal ağların kendi kurallarına uygun olarak yapmış oluyorsunuz. Durum böyle yani her şey legal olunca da ne facebook, twitter hesabınıza ne de sayfalarınıza veya sitenize doğabilecek kapanma risklerini uyarı tehditlerini sıfıra indiriyoruz.
26) Kendi Eklediğim Sayfa ve Siteyi Kredi Kazan Bölümündeki Vitrinlerde Neden Göremiyorum?
Kendi eklediğiniz sayfa ve siteleri kredi kazan menusundeki vitrinlerde göremezsiniz çünkü kendi sayfanızı veya sitenizi zaten önceden begenmiş veya izlemiş olduğunuz için sistem kendi eklediğiniz sayfa ve siteleri vitrinde tekrardan size göstermez.

Peki Ben Eklediğim Sayfa ve Siteleri Nerede Görebilirim?

Eklediğiniz sayfa ve siteleri sol ust menude yer alan sayfayı yönet butonuna tıklayarak görebilir gunluk ve toplamda sayfanıza veya sitenize nekadar begeni, takip, ziyaretci, izleyici, abone vs geldiğini görebilirve düzenleme yapabilirsiniz
27) Sisteme Nasıl Sayfa ve Site Ekleyebilirim ve Eklediğim Sayfaları Nereden Düzenleyebilirim
Sisteme uye olduktan ve sisteme giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan anasayfada sol üst tarafta yer alan Sayfa Ekle butonuna tikliyoruz.

- Sonrasında karsiniza cikan sayfada yer alan kutu seklindeki açılır menüden ilgilendiginiz yani eklemek istediginiz kategoriyi secerek sayfa linki, web site linki, video linki vs hasap linkinizi ve diger sosyal sitelerden hangisinde hesabınız var ise onlarla ilgili yani sectigimiz kategoriyle ilgili linklerimizi karsimiza cikan talimatlari izleyerek dikkatli ve dogru bir sekilde sisteme ekliyoruz.

- Yine sol üst tarafta yer alan Sayfa Yönet butonuna tıklayarak sisteme eklediğiniz sayfa ve siteleri görebilir, bu sayfa ve sitelerin hem gün bazında hem de tüm zamanlar bazında ne kadar begeni, takip ya da tıklama aldığını görebilir ve sisteme eklemiş olduğunuz sayfa ve site bilgilerinizi bu kısımdan düzenleyebilirsiniz.

- Eklediğiniz sayfa ve siteleri sol ust menude yer alan sayfayı yönet butonuna tıklayarak görebilir gunluk ve toplamda sayfanıza veya sitenize nekadar begeni, takip, ziyaretci, izleyici, abone vs geldiğini görebilirve düzenleme yapabilirsiniz
28) Eklediğim Sayfa ve Sitelerdeki degisimleri Nereden Görebilirim?
Sisteme giriş yaptıktan sonra sol üst tarafta yer alan Sayfa Yönet butonuna tıklayarak sisteme eklediğiniz sayfa ve siteleri görebilir, bu sayfa ve sitelerin hem gün bazında hem de tüm zamanlar bazında ne kadar begeni, takip ya da tıklama aldığını görebilir ve sisteme eklemiş olduğunuz sayfa ve site bilgilerinizi bu kısımdan düzenleyebilirsiniz.

- Eklediğiniz sayfa ve siteleri sol ust menude yer alan sayfayı yönet butonuna tıklayarak görebilir gunluk ve toplamda sayfanıza veya sitenize nekadar begeni, takip, ziyaretci, izleyici, abone vs geldiğini görebilirve düzenleme yapabilirsiniz
29) Sayfami Begenenler Sonradan Begenmekten Vazgecerse?
Evet boyle bir durumun bizler de farkındayız begenmelerde olsun, takip etmelerde olsun maalesef az da olsa sonradan begenileri, takipleri geri alanlar olmuyor değil ama bu miktar çok çok az mesela kendi eklediğimiz bazı sayfalardan durumu devamlı takip ediyoruz ortalama her 100 begeni de veya takipde 5 begeni geri alınıyor. Bu da gayet normal bizce çünkü o kadar fire facebookun kendi sitesinde bile oluyor, uye isteyerek begendiği veya takip ettiği bir sayfayı belli bir zaman sonra sıkılıp begenmekten vaz gecebiliyor.
30) Kupon Kodu Nedir, Ne İşe Yarar? Kupon Kodunu Hesabıma Nasıl Girebilirim?
Kupon kodu siz degerli üyelerimize belirli zamanlarda verilen kredi veya vip üyelik şeklinde hediye edilen bir nevi bonustur. Paylaşılan kuponlar kodlarına belirli oranlarda hediye kredi veya vip günler yüklenmektedir.

Kupon Kodunu Hesabıma Nasıl Girebilirim?

Facebook sayfamızda paylaşılan resime tıklayarak açılan resmin url sini kopyalayın ve sitenin üst menusunde yer alan Kupon Kodu Gir butonuna tıklayarak açılan sayfadaki kutucuğa girin ve doğrula butonuna tıklayın. Eğer daha önceden kullanılmadıysa girdiğiniz kupon koduna yüklenen hediye kredi veya vip günler hesabınıza otomatik yüklenecektir.
[b]Örnek kupon kodu: Açılan sayfanın urlesinin tamamının kopyalanması gerekir
31) Sayfama TBM 6 Kredi Olarak Ayarladım Diğer Uyelere Neden 5 Kredi Olarak Gözüküyo?
ÖRNEK: Facebook sayfanızı eklediniz ve sayfanıza TBM(Tıklama Başı Maliyet) olarak 6 kredi belirlediniz. Sayfanızı her beğenen kişi sizin sayfanızdan daha doğrusu sizden 5 kredi kazanacak ve sizin hesabınızdaki mevcut krediden 6 kredi eksilecektir.

- Şimdi aklınıza şöyle bir soru gelebilir;
Ben TBM oranını mesela 6 kredi olarak belirlersem karşıya yani sayfamı begenen kişiye 6 kredi mi gider 5 kredi mi?
Karşıya yani sayfanızı begenen kişiye 5 kredi gider çünkü sistem sizin 6 olarak belirlediğiniz kredinin 1 tanesini kasaya bırakıyor yani sistem bu şekilde işliyor, diyelim TBM yi 5 olarak belirlediniz sistem karşı tarafa 4 kredi veriyor ve yine 1 tanesini kasaya bırakıyor.

Bu yüzden de sayfanızın Tıklama Başı Maliyet (TBM) oranını bu durumu göze alarak belirlemeniz daha uygun olacaktır.
32) Siteden Kazandığım Parayı Yani Odememi Nasil Alacagim?
Sitemizden kazandiginiz prayi alabilmeniz icin oncelikle PayPal hesabı açmanız gerekmektedir zaten çok kolay ve zahmetsiz hem de oldukça guvenli. Hesabınızdaki para 5 dolar olunca yani ödeme eşiğine erişince de ödeme talebinde bulunuyorsunuz ve biz ödemenizi PayPal hesabınıza gönderiyoruz siz de PayPal hesabınızdan varsa banka hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

Kolay gelsin..bol kazançlar dileriz.
33) Ödeme Alabilmek Için Vip Uyelik Şart mıdır?
Hayır sistemden ödeme alabilmek için vip üye olmanız şart değildir. Hem vip uyeler hem de normal üyeler sistemden ödeme alabilmektedirler.
34) SocialTakipçi Ödeme Sistemi
SocialTakipçi Ödeme Sistemi 01.01.2017 Tarihinden Sonra Banka Hesabına Havale Ve Türk Lirası Olarak Düzenleniştir.
35) Sistemin Kullanimi Hakkinda Ayrintili Bilgi İcin Tiklayiniz!
v